Shfaqje teatrale “I akuzuari”

Në Qendrën e kulturën Kërçovë u mbajt shfaqja teatrale “I akuzuari”, shfaqje kjo e cila u soll nga Shoqata artistike “Arnel Production” përfaqësuar nga Senad Abduli i cili poashtu ishte edhe regjisor i shfaqjes. Shfaqja ishte një komedi mjaft interesante e cila i kishte munguar qytetit tonë.
Shfaqja u mbajt sipas protokollit të Ministrisë së Kulturës të lëshuar nga komisioni shëndetësor për mbrojtjen nga Covid-19.
Mbajtja e maskës dhe mbajtja e distancës fizike ishte e detyrueshme.

Foto album:

https://www.facebook.com/989652581213912/posts/1779361555576340/

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.