Koncert “DUO SKUPI”

Në Qendrën tonë të kulturës u realizua koncert nga DUO SKUPI i cili përbëhet nga violinisti Ermal Mehmeti dhe flautistja profesoresha Jeta Starova Mehmeti.DUO SKUPI është një duet i cili merret kryesisht me përpunimin e këngëve të vjetra shqiptare.
Koncerti u mbajtë sipas protokolleve nga Ministria e kulturës dhënë nga komisioni shëndetësor për mbrojtje nga COVID-19 dhe u transmestua live në faqen zyrtare të facebook-ut.

Foto album:

https://www.facebook.com/989652581213912/posts/1595373730641791/

Video:

https://fb.watch/a4ct7n-Yt-/

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.