Koncert “40 vjet Vëllezërit Dervishi”

Më datë 02.11.2019 në Qendrën e kulturës “Koço Racin” Kërçovë u mbajt koncert jubilar “40 vjet Vëllezërit Dervish”.

Në këtë ngjarje jubile pjesëmarrës nderi ishin artistë nga trojet shqiptare dhe atë: Ilir Shaqiri, Shkurte Fejza, Shkodran Tolaj, Besiana Mehmeti, Agim Poshka, Bajramali Idrizi, Selajdin Miftari ( Salushi ) dhe Avni Qahili.

Prezenca e audiencës kërçovare ishte tepër e madhe dhe u mirëprit nga kërçovarët.

Video live :

https://fb.watch/a4gqFmoy1j/

https://fb.watch/a4gqf18rp3/

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.