Kinoprojeksion i filmit “You Were Never Really Here”

Pallati i Kulturës fillon me kinoprojeksione të filmave vendas dhe të huaj çdo të premte me dy terminë dhe atë 19:30 dhe 21:30. Të premten më 15.11.2019 u shfaq filmi “You were never really here” në rolin kryesor Joaquin Phoenix.

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.