“Kulturë në çdo kënd” shfaqje teatrale ,muzikë, ekspozitë dhe poezi

Në Pallatin e Kulturës të Kërçovës u organizua aktivitet dy ditor “Kulturë në çdo kënd” ku u përfshinë shfaqje teatrale, ekspozitë, muzikë dhe poezi. Më 15.11.2019 u realizua shfaqje teatrale “Tregimi Zoologjik” me regji të Gent Çajani dhe aktorë: Rrahim Ramadani, Berat Mahmuti, Granit Vela.

Video live:

https://fb.watch/a4gmUVbxjm/

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.