Ekspozitë “Qyteti i thyer”

Në Qendrën e kulturës u realizua ekspozita “Qyteti i thyer” në bashkëpunim me Muzeun e Qytetit të Shkupit dhe MuzeumLINK.

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *