Kinoprojeksion i filmit “Everybody knows”

Pallati i Kulturës filloi me kinoprojeksione të filmave vendas dhe të huaj çdo të premte me dy terminë dhe atë 19:30 dhe 21:30. Të premten më 08.11.2019 u shfaq filmi “Everybody knows” në role kryesore Penelope Cruz, Javier Bardem, Ricardo Darin.

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.