Festivali i filmit “Xhifoni udhëton”

Në Qendrën e Kulturës-Kërçovë u mbajt festivali i filmit “Xhifoni udhëton”
Gjatë këtij festivali, të rinjtë shikuan filma, diskutuan dhe morën pjesë në punëtori kreative.

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *