Koncert Besiana Mehmedi 20 vite karrierë

Nën organizim të artistes Besiana Mehmedi dhe me përkrahje të Qendrës së kulturës “Koço Racin”- Kërçovë, artistja kërçovare shënoi 20 vjetorin e karrierës së saj.
Sëbashku me kolegët e saj solli këngë dhe ariet më të bukura dhe më të suksesshme ndër vite.
Koncertin u transmetua “live” më datë 18.12.2020 në ora 19:30 përmes rrjeteve sociale, tv “Uskana”, tv “Gurra” dhe TVM2.

Video live:

https://fb.watch/2xEJM_9ID-/

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.