Kinoprojeksion i filmit “The Hummingbird Project”

Pallati i Kulturës filloi me kinoprojeksione të filmave vendas dhe të huaj çdo të premte me dy terminë dhe atë 19:30 dhe 21:30. Të premten më 06.12.2019 u shfaq filmi “The Hummingbird project”.

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.