Koncert “Ansambli i këngëve dhe valleve popullore shqiptare RMV”

Më datë 24.11.2019 në Qendrën për Kultur”Koço Racin”-Kërçovë u mbajt koncert nga Ansamblin i këngëve dhe valleve popullore shqipëtare të RMV.

Ansambli i këngëve dhe valleve shqiptare në RMV, shfaqi para publikut Kërçovar një koncert shumë kualitativ dhe mbresëlënës. 

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *