Kinoprojeksioni i filmit “Finding your feet”

Pallati i Kulturës fillon me kinoprojeksione të filmave vendas dhe të huaj çdo të premte me dy terminë dhe atë 19:30 dhe 21:30. Të premten më 22.11.2019 u shfaq filmi “Finding your feet”.

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.