Festivali Uskana fest-Shfaqja teatrale “Shfaqja që shkon mbrapsht” nga Teatri Shqiptar-Shkup

Në Qendrën e kulturës-Kërçovë në kuadër të festivalit të teatral Uskana Fest Kërçovë organizuar nga ArTact-Us më datë 09.12.2021 me fillim në ora 19:30 u realizua shfaqja “Shfaqja që shkon mbrapsht”nga Teatri Shqiptar-Shkup.

Aktorët që morrën pjesë në këtë shfaqje ishin:

Adem Karaga, Dritëro Ame, Vjollca Bekteshi Hamiti, Ibrahim Xhemaili, Besfort Idrizi, Fisnik Zeqiri, Aida Elezi dhe Asdren Selimi.

Foto Link:

https://www.facebook.com/1286067854832012/posts/4314088438696590/

Video Link:

https://fb.watch/9P1iavvqRy/

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.