Ekspozitë kolektive “Në Mjegull”

Në Qendrën për Kulturë “Koço Racin” Kërçovë ,Shoqata artistike “ArTact – Us” – Kërçovë, organizoi ekspozitën kolektive “NË MJEGULL”.

E mbështetur nga Ministria e kulturës e Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe përkrahur nga Q.K. Koço Racin – Kërçovë, sponsor Beni production.

Artistët që morën pjesë :

Lulzime Osmani
Arbër Sadiku
Shpëtime Sadiku
Hanka Asani

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *