Nata Spanjolle nga nxënësit e SHMK”Drita”Kërçovë

Në Qendrën për Kulturë “Koço Racin”më datë 27.12.2019 ora 18:30 nxënësit e SHMK”Drita” organizuan shfaqje me rastin e Vitit të Ri 2020.
Poezi , vallëzim dhe fragment nga Don Kishoti

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *